Vzdělávání na Žatecku

Informační portál projektu MAP ORP Žatec

Aktuality

Projekt

Výstupy projektu

Aktuality: Aktuality projektu

Pozvánka na seminář "Najděte klíč ke svému potenciálu" 6.10.2020

3.9.2020:
POZOR ZMĚNA!!!
Vzhledem k vyhlášení nouzového stavu je možná účast max. 10 zájemců.
Bylo změněno místo konání - nově Stará Papírna, Volyňských Čechů 733, Žatec.

Dovolujeme si Vás pozvat na seminář s názvem "Najděte klíč ke svému potenciálu", který by se měl konat dne 6.10.2020 v ZŠ Petra Bezruče 2000, Žatec. Pro očekávaný velký zájem se bude konat ve dvou časech (9,00 - 12,30 hod. a 13,00 - 16,30 hod.) - je jen na Vás, který z nich Vám bude více vyhovovat. Původně plánovaná akce na březen byla z důvodu Covidu 19 posunuta a doufejme, že snad již nic nebude bránit její současné realizaci.
Zaregistrovaným účastníkům bude před samotným seminářem ještě zaslán test týmové role s klíčem, k vyplnění.
Lektor: Ing. Marek Pavlík, PhD.

 

Anotace:

Pouze 20 procent populace využívá své silné stránky, svoje schopnosti, talenty a nadání. Dalo by se říci, že svět „běží“ jen na 20% svého potenciálu. Být spokojený a opravdu úspěšný a šťastný je rozdíl. A rozdíl je v tom, zda objevíme svoje silné stránky a dokážeme je využít v naší práci. Není asi třeba nikoho dlouze přesvědčovat o tom, že je dobré znát své silné a slabé stránky, přesto to neděláme. Obecný problém je, že místo abychom se soustředili na to, co nám jde a v tom se snažili zlepšovat a vyniknout, snažíme se vyrovnat své slabiny. Je třeba zkoumat, co nám jde snadno, co nás baví a na co se těšíme, kde jsou naše touhy, nadšení a vášně, kde jsme autentičtí. Zajímavou částí semináře je určení typologie - kam podle ní patříme a jakou roli máme v týmu.

 

Lektorem je Ing. Marek Pavlík, PhD.,  který má 17letou zkušenost lektora, kouče a konzultanta.

 

Registrační formulář najdete na následujícím odkazu:  https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf7fa9HhXnH0wh_7_e1awSrxnnvkOf9OUsmmlDLAgtz7oTvvw/viewform .

Prosím o jeho vyplnění do 25.9.2020.

Přílohy :

Článek vyšel : 3.9.2020, počet zobrazení : 149 (149 tento měsíc)